ביובית וניאגרה

ביובית

אינסטלטור ביובית מגיע לבניינים שיש בהם תקלה בצנרת הביוב . עקב כך כל תכולת הצינור יצאה ממנו וגרמה להצפה ולריחות עזים ולא נעימים בסביבת הבניין. הבעיה יוצרת סיטואציה שאי אפשר להשתמש בשירותים והאינסטלטור פותר את הבעיה במהירות כדי שהדיירים יוכלו לחזור לשגרת יומם.
תקלה בצנרת הביוב מצריכה את דיירי הבניינים הגבוהים לקרוא לאינסטלטור ביובית שיגיע למקום וישאב באמצעות המשאבות של המכלית את כל מי הביוב שנשפכו מהצינור . במקביל יאתר האינסטלטור את מקור התקלה ויחליף את קטע הצנרת הבעייתי כדי שמקרים מסוג זה לא יקרו שוב.
אינסטלטור ביובית מגיע במהירות לכל תקלה כדי למנוע ככל האפשר את זיהום האוויר וזיהום הקרקע בעקבות מי הביוב הזורמים החוצה.
אינסטלטור ביובית היא משאית שממוקם בה מיכל הקולט לתוכו את כל המים והפסולת הנשאבים מצנרת הביוב שנסתמה או התפוצצה עקב בלאי או עקב ציוד שנזרק פנימה וגרם לסתימה כמו מגבונים.

ניאגרה

ניאגרה מצריכה טיפול מידי בכל תקלה, חפשו אינסטלטור מקצועי ואמין בזמינות מידית שיוכל להגיע ולעזור לכם .ניאגרה שהתקלקלה, אפשר לתקן ברוב המקרים על ידי החלפת חלפים שונים. אם מדובר בניאגרה ישנה, אין ברירה אלא להתקין חדשה.
בחנויות השונות אפשר לרכוש ניאגרה . חשוב לוודא שגודלו של המיכל יהיה זהה לגודלו של המיכל הנוכחי . למיכל גדול יותר לא יהיה מקום ולכן לא יהיה אפשר להתקין אותו.
בשנים האחרונות עולה מאד הביקוש לניאגרה מסוג ניאגרה סמויה הממוקמת מאחורי הקיר. זו שיטה מצוינת המגדילה את נראותו של חדר הרחצה . בעת תקלה אפשר לטפל בניאגרה דרך פתח השירות שמכינים מראש.
ניאגרה אפשר לרכוש בחנויות DIY או בחנויות לחומרי בניין ברחבי העיר. אדם בעל חוש טכני יוכל להחליף אותה לבד . אם הוא נתקל בקשיים, יזמין אינסטלטור לביצוע המשימה.
כל ניאגרה מותקנת בדרך כלל מעל האסלה, אפשר במסגרת שיפוץ חדר האמבטיה לרכוש ולהתקין ניאגרה סמויה מאחורי הקיר וכך רואים רק את הפאנל עם הלחצנים להורדת המים ואסלה תלויה המקלה מאד על הניקיון בבית .